ŞİFA GÖREN ELLER OLARAK, ŞİFA VEREN ELLERİ ZİYARET ETTİK..!

Ana Sayfa » Gençlik Kolları » ŞİFA GÖREN ELLER OLARAK, ŞİFA VEREN ELLERİ ZİYARET ETTİK..!

AK Parti Gençlik Kolları ve Kadın Kollarının birlikte düzenlemiş olduğu hastane ziyaretine Gençlik Kolları Başkanı Hayrettin TAVALIOĞLU ve Yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Hatice DEMİRCAN ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte katılım sağladık.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Hayrettin TAVALIOĞLU;

Dünyanın en zor ama en onurlu mesleklerinden olan hekimlik mesleğinin, birer ferdi olan hekimlerimizi 14 Mart Tıp Haftası( Tıp Bayramı) dolayısıyla ‘’Şifa gören eller olarak, şifa veren ellerimizi ziyaret ederek karanfil verdik. Tüm hekimlerimize göstermiş oldukları ilgiye teşekkür eder, tıp bayramlarını kutlarım.

Özellikle 75.Yıl Boyabat Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Uğur Bekir İNEBEYLİ’ye, Başhekim Yardımcısı Uzman Dr. Mehmet KÖROĞLU’na, Sağlık İşleri Müdürü Hüseyin SOLMAZ’a, Sağlık-Sen hastane temsilcisi Hazım DEMİRCAN’a göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Kadın Kolları Başkanımız Figen GÜZEL Başkanımız rahatsız oldukları için aramızda bulunamadılar.Başkanımıza geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz.ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
  • mehmet gülmezferhat başkanım sizi çok seviyoruz boyabat ta tek sıkıntımız gençlere önem verilmiyor sizin sayenizde herşey yoluna gircek inşallah allah gönlünüze göre versin...

FACEBOOKTA BİZ